Hakkımızda

             Mehmet Bent 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra haritacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. 2011 yılında Geograf Mühendislik şirketi’ni kurmuştur.  10 yıllık mesleki tecrübesiyle yüzlerce projenin planlaması, organizasyonu, kontrolü ve üretiminde yer almıştır. Her geçen gün güçlenen kadrosuyla daha iyi projeler üretmeye, daha iyi hizmet sunmaya çalışmaktadır. Vizyonu sadece harita hizmeti sunmak değil, farklı disiplinler arası diyalog oluşturarak, projelerin üretilmesinde süreci kolaylaştırmaktır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Geograf Mühendislik olarak daima en ileri teknoloji ile hassas, ahlaki ve zamanı etkin kullanarak; inşaat sektörü başta olmak üzere çeşitli sektörlerde harita mühendisliği hizmeti sunuyoruz.

Geograf Mühendislik; mühendislik bilgisini ve çeşitli sektörlerdeki deneyimini sentezleyerek, müşterilerine düzenli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Devamlı iletişim ve lojistik gücüyle; ihtiyaç duyulan çözümleri hızlı, etkin ve kalıcı olarak üretmek şirketimizin fark yaratan değeridir.

Hizmet ve ürün kalitesiyle sektörde öncü olmayı hedefleyen Geograf Mühendislik 2011 yılından bu yana dokunduğu her noktada hukuktan ve karşılıklı güven düsturundan şaşmadan müşteri portföyünü ve memnuniyetini arttırarak büyümeye devam etmektedir.